Поврзи се со нас:
071 219 955

Папучи Ipanema

26289-20698
НОВ Препорачан

Папучи Ipanema

Модел:26289-20698

Броеви: од 27 до 36

Категорија: RIDER SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.390,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха

   

Детски гумени папучи од бразилската марка Rider.

Соодветни за плажа, спорт и секојдневна употреба. Исклучително лесни, комфорни и со модерен дизајн. Изработени по современа технологија со иновативна формула од Dry Eco Foam. Овој материјал ги задржува стапалата суви, не држи вода со часови и создава поголема удобност при одење. Материјалот се рециклира 100%.

Папучи Ipanema

Папучи Ipanema

1.390,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
Папучи Ipanema
Папучи Ipanema
Детски гумени папучи од бразилската марка Rider. Соодветни за плажа, спорт и секојдневна употреба. Исклучително лесни, комфорни и…
2020-06-25T15:50:39+02:00
1390.00 1390.00 MKD 6
(27) броеви:: 27 1390.00 MKD RIDER In Stock 19267
(29) броеви:: 29 1390.00 MKD RIDER In Stock 19268
(30) броеви:: 30 1390.00 MKD RIDER In Stock 19269
(31) броеви:: 31 1390.00 MKD RIDER In Stock 19270
(32) броеви:: 32 1390.00 MKD RIDER In Stock 19271
(34) броеви:: 34 1390.00 MKD RIDER In Stock 19272
Споредба на продукти