Поврзи се со нас:
071 219 955

Гумени сандали Ipanema

82779-20698
НОВ Препорачан

Гумени сандали Ipanema

Модел: 82779-20698

Броеви: од 20 до 29

Категорија: RIDER SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.390,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха

   

Детски гумени сандали од бразилската марка Rider.

Соодветни за плажа, спорт и секојдневна употреба. Исклучително лесни, комфорни и со модерен дизајн. Изработени по современа технологија со иновативна формула од Dry Eco Foam. Овој материјал ги задржува стапалата суви, не држи вода со часови и создава поголема удобност при одење. Материјалот се рециклира 100%.

Броеви Должина на влошка /см/
№19/20 12
№21 13
№22/23 13.5
№24 15
№25/26 16
№27  17
Гумени сандали Ipanema

Гумени сандали Ipanema

1.390,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
Гумени сандали Ipanema
Гумени сандали Ipanema
Детски гумени сандали од бразилската марка Rider. Соодветни за плажа, спорт и секојдневна употреба. Исклучително лесни, комфорни и…
2020-06-25T15:50:52+02:00
1390.00 1390.00 MKD 5
(20) броеви:: 20 1390.00 MKD RIDER In Stock 5000001034
(21) броеви:: 21 1390.00 MKD RIDER In Stock 5000001038
(23) броеви:: 23 1390.00 MKD RIDER In Stock 19247
(24) броеви:: 24 1390.00 MKD RIDER In Stock 5000001039
(26) броеви:: 26 1390.00 MKD RIDER In Stock 5000001040
Споредба на продукти