Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Barefoot / Боси обувки за проодување во сина боја
Barefoot / Боси обувки за проодување во сина боја
НОВ Бесплатна доставка

Barefoot / Боси обувки за проодување во сина боја

Модел: 6323031

Броеви: од 19 до 22

Категорија: Barefoоt (Боси обувки) Производител: K&K SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
2.399,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
На залиха

   

Босите обувки за проодување од K&K се направени од мека природна кожа. Тие се лесни и флексибилни, со поширока површина на прстите, рамна отстранлива кожна влошка за дишење, ја абсорбира влагата и има антибактериски третман. Постава од вистинска кожа. Ѓоновите се од серијата Barefoot, тенки, рамни и имитираат босо одење, што им овозможува на мускулите, на стапалата природно да се развиваат и зајакнуваат. Ѓонот се карактеризира со голема флексибилност и исклучителна мекост. Широкиот преден дел на чевелот им дава слобода на движење на прстите.

Боја Сина
Горен дел      Природна кожа
Постава Природна кожа
Влошка Природна кожа, подвижна, антибактерска, ја абсорбира влагата, дишат
Ѓон                    Мек термопластичен каучук
Броеви Должина на влошка/см/
№19 12
№20 12.8
№21 13.3
№22 14
Barefoot / Боси обувки за проодување во сина боја

Barefoot / Боси обувки за проодување во сина боја

2.399,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти