Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Чизми за снег
Чизми за снег
НОВ Препорачан Бесплатна доставка

Чизми за снег

Модел: 3221011

Броеви: од 26 до 30

Категорија: ДЕТСКИ ЧИЗМИ Производител: K&K SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.990,00 ден. Не е достапен
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
Не е достапен

   

Лесни чизми за снег за најмалите. Водоотпорни и исклучително топли, погодни за температури од -15°C до +10°C. Влошки од природна волна.

Броеви        Дължина на стелка
№20 12.5
№21 13
№22 13.8
№23 14.5
№24 15.2
№25 16
№26 16.5
№27 17
№28 17.5
№29 18
№30 18.5
Чизми за снег

Чизми за снег

1.990,00 ден. Не е достапен
Стара цена:
Заштедуваш:
Не е достапен
Нема на залиха
Споредба на продукти