Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Чизми за снег
Чизми за снег
НОВ Препорачан Бесплатна доставка

Чизми за снег

Модел: 3221013

Броеви: од 27 до 37

Категорија: ДЕТСКИ ЧИЗМИ Производител: K&K SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
2.390,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
На залиха

   

Лесни чизми за снег за најмалите. Водоотпорни и исклучително топли, погодни за температури од -15°C до +10°C. Влошки од природна волна.

Броеви      Должина на влошка   
№27 16.5
№28 17
№29 17.5
№30 18
№31 18.8
№32 19.7
№33 20.3
№34 20.8
№35 21.4
№36 22
№37 22.6
№38 23.5
№39 24.5
№40 25
Чизми за снег

Чизми за снег

2.390,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти