Поврзи се со нас:
071 219 955

Детска маица
Детска маица
НОВ SALE Препорачан
- 30.00 %

Детска маица

Модел: 2211BK05005

Боја: Бела

Категорија: Момчиња од 4-12 години Производител: Pancho SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
559,30 ден. На залиха
Стара цена: 799,00 ден.
Заштедуваш: 239,70 ден.
Нема на залиха
На залиха

   

Детска маица изработена од : 100% памук 

Сезона / Лето

Модерен дизајн, на кратки ракави со принтани украсни детали

Детска маица

Детска маица

559,30 ден. На залиха
Стара цена: 799,00 ден.
Заштедуваш: 239,70 ден.
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти