Поврзи се со нас:
071 219 955

Детска маица
Детска маица
НОВ SALE Препорачан
- 30.00 %

Детска маица

Модел: 2211BB05015

Боја: Крем

Категорија: Момчиња од 0-3 години Производител: Pancho SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
489,30 ден. На залиха
Стара цена: 699,00 ден.
Заштедуваш: 209,70 ден.
Нема на залиха
На залиха

   

Детска маица изработена од : 100% памук

Сезона / Лето

Модерен дизајн, на кратки ракави со принтан украсен детал

Детска маица

Детска маица

489,30 ден. На залиха
Стара цена: 699,00 ден.
Заштедуваш: 209,70 ден.
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти