Поврзи се со нас:
071 219 955

Чизми K&K

Детски чизми - 8184042
SALE Препорачан
- 1.080,00 ден.

Чизми K&K

Модел: 8184042

Броеви: од 20 до 25

Категорија: ЧИЗМИ SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.619,00 ден. На залиха
Стара цена: 2.699,00 ден.
Заштедуваш: 1.080,00 ден.
Нема на залиха

   

Дизајнерски детски чизми за најмалите девојчиња со топла постава во бордо боја со актуелни отпечатени детали. Моделот е со два патенти за лесно облекување и подобро прицврстување,ѓон од термокаучук кој не се лизга. Петтата е зајакната за поголема стабилност, Flexi Step системот обезбедува флексибилност и удобност.

Броеви Должина на влошка
№20 12,8см.
№21 13,4см.
№22 14см.
№23 14,7см.
№24 15,1см.
№25 15,8см.
№26 16,5см.
Чизми K&K

Чизми K&K

1.619,00 ден. На залиха
Стара цена: 2.699,00 ден.
Заштедуваш: 1.080,00 ден.
Нема на залиха
Чизми K&K
Чизми K&K
Дизајнерски детски чизми за најмалите девојчиња со топла постава во бордо боја со актуелни отпечатени детали. Моделот е со два патенти …
2020-06-25T17:46:44+02:00
2699.00 2699.00 MKD 2
(25) броеви:: 25 2699.00 MKD ЧИЗМИ In Stock 2000002733
(20) броеви:: 20 2699.00 MKD ЧИЗМИ In Stock 2000002728
Споредба на продукти