Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Детски чизми
Детски чизми
НОВ Препорачан Бесплатна доставка

Детски чизми

Модел: PW008528

Броеви: од 25 до 29

Категорија: ЧИЗМИ ЗА СНЕГ Производител: Disney SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
2.490,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
На залиха

   

PAW PATROL snowboots  со патент за лесно облекување, но и врвка која се затегнува токму на ногата. Со посебен материјал кој ја одржува топлата ногата и крзно. Водоотпорни и со флексибилен, стабилен и нелизгачки ѓон за поголема безбедност. Идеални за дождливи денови на училиште но и за излет на планина!

Детски чизми

Детски чизми

2.490,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти