Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Детски елегантни обувки КК
Детски елегантни обувки КК
НОВ Бесплатна доставка

Детски елегантни обувки КК

Модел: 8233021

Броеви: од 19 до 26

Категорија: ДЕТСКИ ОБУВКИ Производител: K&K SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
2.799,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
На залиха

   

Детски елегантни чевли во нежно розова боја. Имаат голема лепенка за лесно облекување, која е украсена со убава панделка. Нивните ѓончиња се зашиени и залепени за да бидат поиздржливи. Изработени се од вистинска кожа со зајакната пета. Имаат флексибилни ѓонови со системот Flexi step.

Боја Светлорозева
Горен дел      Природна кожа
Постава Природна кожа
Влошка Природна кожа
Ѓон Термокаучук
Броеви Должина на влошка
№19 12.4
№20 13
№21 13.6
№22 14.3
№23 15
№24 15.6
№25 16
№26 16.6
Детски елегантни обувки КК

Детски елегантни обувки КК

2.799,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти