Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Детски хеланки
Детски хеланки
SALE Препорачан
- 50.00%

Детски хеланки

Модел: 2221GB12013

Боја: Црвена

Категорија: Девојчиња од 0-3 години Производител: Pancho SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
399,50 ден. На залиха
Стара цена: 799,00 ден.
Заштедуваш: 399,50 ден.
Нема на залиха
На залиха

   

Детска хеланка за девојчиња од 0 до 3 години, изработена од : 92% памук 8% еластин

Модерен дизајн во црвена боја со цветни детали, еластични во струкот.

Детски хеланки

Детски хеланки

399,50 ден. На залиха
Стара цена: 799,00 ден.
Заштедуваш: 399,50 ден.
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти