Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Детски кожни патики во крем боја КК
Детски кожни патики во крем боја КК
НОВ Бесплатна доставка

Детски кожни патики во крем боја КК

Модел: 6324042

Броеви: од 22 до 27

Категорија: ДЕТСКИ ОБУВКИ Производител: K&K SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
2.699,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
На залиха

   

Модерен дизајн, изработен од висококвалитетна природна кожа и прилагоден на анатомијата на детското стапало за да обезбеди удобност, поддршка и стабилност на вашето дете. Велкро лепенките го прават облекувањето и соблекувањето брзо и лесно. Чевлите се зајакнати во пределот на палецот и петицата, што промовира правилен раст на стапалото и прстите. Антибактериската, апсорбирачка, амортизирана и отстранлива влошка изработена од кожа обезбедува максимална удобност.

Боја Крем
Горен дел      Природна кожа
Постава Природна кожа
Влошка Природна кожа
Ѓон Термокаучук
Детски кожни патики во крем боја КК

Детски кожни патики во крем боја КК

2.699,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти