Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Детски кожни патики во зелена боја КК
Детски кожни патики во зелена боја КК
НОВ Бесплатна доставка

Детски кожни патики во зелена боја КК

Модел: 6324062

Броеви: од 22 до 28

Категорија: ДЕТСКИ ОБУВКИ Производител: K&K SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
2.699,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
На залиха

   

Модерен дизајн, изработен од висококвалитетна природна кожа и прилагоден на анатомијата на детското стапало за да обезбеди удобност, поддршка и стабилност на вашето дете. Велкро лепенките го прават облекувањето и соблекувањето брзо и лесно. Чевлите се зајакнати во пределот на палецот и петицата, што промовира правилен раст на стапалото и прстите. Антибактериската, апсорбирачка, амортизирана и отстранлива влошка изработена од кожа обезбедува максимална удобност.

Боја Зелена
Горен дел      Природна кожа
Постава Природна кожа
Влошка Природна кожа
Ѓон Термокаучук
Броеви Должина на влошка/см/
№22 14.3
№23 14.8
№24 15.5
№25 16.2
№26 17
№27 17.5
№28 18
Детски кожни патики во зелена боја КК

Детски кожни патики во зелена боја КК

2.699,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти