Поврзи се со нас:
071 219 955

Детски обувки
Детски обувки
НОВ Препорачан

Детски обувки

Модел: 538186 

Броеви: од 22 до 26

Категорија: ДЕТСКИ ОБУВКИ SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.990,00 ден. Не е достапен
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха

   

Детски обувки од компанијата Sprox за момчиња, погодни за секојдневна и употреба.  Лесно се врзуваат со врвки и патент за да може детето да биде независно и само да си ги облекува.

Споредба на продукти