Поврзи се со нас:
071 219 955

Детски обувки
Детски обувки
НОВ Препорачан Бесплатна доставка

Детски обувки

Модел: 539897

Броеви: од 28 до 34

Категорија: ДЕТСКИ ОБУВКИ SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
2.790,00 ден. Не е достапен
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
Не е достапен

   

SPROX
Детските кошаркарски спортски обувки од Sprox во црна боја и стилски дизајн се идеален избор за удобно и безбедно појавување во омилениот спорт на нашите мали пријатели.

Синтетичка кожа и ткаенина однадвор
Ткаенина внатре
Обувки што дишат и отпорни на вода
Лепенки и врвка за лесно облекување
Нелизгачки фиксиран ѓон

Детски обувки

Детски обувки

2.790,00 ден. Не е достапен
Стара цена:
Заштедуваш:
Не е достапен
Нема на залиха
Споредба на продукти