Поврзи се со нас:
071 219 955

Детски обувки
Детски обувки
НОВ Препорачан Бесплатна доставка

Детски обувки

Модел: 534347

Броеви: од 30 до 33

Категорија: ДЕТСКИ ОБУВКИ SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
2.690,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
На залиха

   

SPROX Детските обувки од брендот Sprox во маслина боја го создаваат најмодерниот, лежерен изглед на сезоната. Синтетичка кожа и ткаенина однадвор Ткаенина одвнатре Обувки, отпорни на вода и дишат.Врвки и патент за лесно прицврстување. Нелизгачки ѓон со исечоци за заштита од чекори

Детски обувки

Детски обувки

2.690,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти