Поврзи се со нас:
071 219 955

Детски обувки
Детски обувки
НОВ Препорачан Бесплатна доставка

Детски обувки

Модел: PW008507

Броеви: од 24 до 30

Категорија: ДЕТСКИ ОБУВКИ Производител: Disney SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
2.790,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
На залиха

   

Кул патика на повисок модел, од Paw Patrol. Обувките имаат ластик врвки и лепенки со велкро за да можат лесно да се облекуваат и соблекуваат. Имаат и убав мотив на куче од популарниот филм Paw Patrol.

Детски обувки

Детски обувки

2.790,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти