Поврзи се со нас:
071 219 955

Детска еспадрила Vulladi

Детски обувки - 6359-670 Marino
НОВ Препорачан

Детска еспадрила Vulladi

Модел: 6359-670 Marino

Броеви: од 28 до 37

Категорија: ОБУВКИ SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.590,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха

   

Детски кожни обувки за момчиња од шпанската марка Vulladi тип мокасина изработени во тегет боја ,класично спортски дизајн со кожна влошка за природно чувсто.Меко,флексибилно, двослојно ѓонче со изглед на еспадрила. 

Броеви Должина на влошка/см/
№28 17.2
№29 17.8
№30 18.3
№31 19
№32 19.7
№33 20.3
№34 21
№35 21.8
№36 22.3
№37 23
Детска еспадрила Vulladi

Детска еспадрила Vulladi

1.590,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
Детска еспадрила Vulladi
Детска еспадрила Vulladi
Детски кожни обувки за момчиња од шпанската марка Vulladi тип мокасина изработени во тегет боја ,класично спортски дизајн со кожна…
2020-06-25T15:22:29+02:00
1590.00 1590.00 MKD 7
(28) броеви:: 28 1590.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000006256
(29) броеви:: 29 1590.00 MKD ОБУВКИ In Stock 19034
(30) броеви:: 30 1590.00 MKD ОБУВКИ In Stock 19035
(31) броеви:: 31 1590.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000006257
(32) броеви:: 32 1590.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000006258
(33) броеви:: 33 1590.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000006259
(34) броеви:: 34 1590.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000006260
Споредба на продукти