Поврзи се со нас:
071 219 955

Спортски обувки K&K

Детски обувки - 7183071
SALE Препорачан
- 50.00 %
Спортски обувки K&K

Модел: 7183071

Броеви: од 30 до 34

Категорија: ОБУВКИ SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.199,50 ден. Не е достапен
Стара цена: 2.399,00 ден.
Заштедуваш: 1.199,50 ден.
Нема на залиха

   

Модерни спортски обувки во темно сина боја со атрактивен дизајн. Слоевидно, дво-бојно ѓонче подножје во сино и светло сива боја. Со велкро-лепенки за лесно облекување со зајакната пета за поголема стабилност. Природен постава за удобност на нозе. Имаат вграден систем Flexi Step за флексибилност при одење.

Броеви Должина на влошка/см/
№27 17.1
№28 17.8
№29 18.5
№30 19.1
№31 19.8
№32 20.4
№33 21.1
№34 21.8
№35 22.5
Спортски обувки K&K

Спортски обувки K&K

1.199,50 ден. Не е достапен
Стара цена: 2.399,00 ден.
Заштедуваш: 1.199,50 ден.
Нема на залиха
Спортски обувки K&K
Спортски обувки K&K
Модерни спортски обувки во темно сина боја со атрактивен дизајн. Слоевидно, дво-бојно ѓонче подножје во сино и светло сива боја. Со…
2020-06-25T17:06:20+02:00
2399.00 2399.00 MKD 2
(30) броеви:: 30 2399.00 MKD ОБУВКИ Out Of Stock 2000001524
(33) броеви:: 33 2399.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000001527
Споредба на продукти