Поврзи се со нас:
071 219 955

Детски обувки K&K

Детски обувки - 8193011
НОВ SALE Препорачан
- 30.00 %

Детски обувки K&K

Модел: 8193011

Броеви: од 21 до 26

Категорија: ОБУВКИ SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.819,30 ден. На залиха
Стара цена: 2.599,00 ден.
Заштедуваш: 779,70 ден.
Понудата истекува по:
: : :
Нема на залиха

   

Дизајнер патики за најмалите во темно сина со контрастни акценти во од зелено,жолто и беж. Петата е зајакната за удобност при пешачење. Тие имаат мека јака и природна постава за удобност на стапалото. Вграден систем Flexi Step за флексибилност при одење.

Броеви Должина на влошка /см/
№21 13.9
№22 14.6
№23 15.3
№24 16
№25 16.4
№26 17.1

Детски обувки K&K

Детски обувки K&K

1.819,30 ден. На залиха
Стара цена: 2.599,00 ден.
Заштедуваш: 779,70 ден.
Нема на залиха
Детски обувки K&K
Детски обувки K&K
Дизајнер патики за најмалите во темно сина со контрастни акценти во од зелено,жолто и беж. Петата е зајакната за удобност при пешачење.…
2020-06-25T15:26:40+02:00
2599.00 2599.00 MKD 6
(21) броеви:: 21 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000002922
(22) броеви:: 22 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000002923
(23) броеви:: 23 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000002924
(24) броеви:: 24 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000002925
(25) броеви:: 25 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000002926
(26) броеви:: 26 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000002927
Споредба на продукти