Поврзи се со нас:
071 219 955

Детски обувки K&K

Детски обувки - 8193031
НОВ SALE Препорачан
- 30.00 %

Детски обувки K&K

Модел: 8193031

Броеви: од 20 до 26

Категорија: ОБУВКИ SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.819,30 ден. На залиха
Стара цена: 2.599,00 ден.
Заштедуваш: 779,70 ден.
Понудата истекува по:
: : :
Нема на залиха

   

Детски спортски патики, решени во секогаш актуелната комбинација на сиво со детали од тегет и црвена боја. Изработени се од кожа, имаат мека јака и природна постава за удобност. Прицврстувањето е направено две лепенки за брзо облекување. Ѓонот обезбедува флексибилност за чекори поради вградениот систем Flexi step.

Броеви Должина на влошка/см/
№20 12.8
№21 13.3
№22 13.9
№23 14.6
№24 15.3
№25 16
№26 16.4

Детски обувки K&K

Детски обувки K&K

1.819,30 ден. На залиха
Стара цена: 2.599,00 ден.
Заштедуваш: 779,70 ден.
Нема на залиха
Детски обувки K&K
Детски обувки K&K
Детски спортски патики, решени во секогаш актуелната комбинација на сиво со детали од тегет и црвена боја. Изработени се од кожа,…
2020-06-25T15:26:22+02:00
2599.00 2599.00 MKD 3
(20) броеви:: 20 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000002941
(21) броеви:: 21 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000002942
(26) броеви:: 26 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000002947
Споредба на продукти