Поврзи се со нас:
071 219 955

Детски обувки K&K

Детски обувки - 8193052
НОВ SALE Препорачан
- 30.00 %

Детски обувки K&K

Модел: 8193052

Броеви: од 21 до 27

Категорија: ОБУВКИ SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.819,30 ден. На залиха
Стара цена: 2.599,00 ден.
Заштедуваш: 779,70 ден.
Понудата истекува по:
: : :
Нема на залиха

   

Детски спортски кожни обувки,патики, решени во секогаш актуелната комбинација на тегет,бела и црвена боја. Изработени се од кожа, имаат мека јака и природна постава за удобност. Прицврстувањето е направено со три лепенки за брзо облекување. Ѓонот обезбедува флексибилност за чекори поради вградениот систем Flexi step.

Броеви Должина на влошка/см/
№21 13.4
№22 14.1
№23 14.8
№24 15.8
№25 16.5
№26 17.1
№27 17.8
№28 18.5

Детски обувки K&K

Детски обувки K&K

1.819,30 ден. На залиха
Стара цена: 2.599,00 ден.
Заштедуваш: 779,70 ден.
Нема на залиха
Детски обувки K&K
Детски обувки K&K
Детски спортски кожни обувки,патики, решени во секогаш актуелната комбинација на тегет,бела и црвена боја. Изработени се од кожа,…
2020-06-25T15:26:54+02:00
2599.00 2599.00 MKD 6
(21) броеви:: 21 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000002966
(23) броеви:: 23 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000002968
(24) броеви:: 24 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000002969
(25) броеви:: 25 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000002970
(26) броеви:: 26 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000002971
(27) броеви:: 27 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 2000002972
Споредба на продукти