Поврзи се со нас:
071 219 955

Детски обувки
Детски обувки
НОВ Препорачан Бесплатна доставка

Детски обувки

Модел: 539003 

Броеви: од 26 до 30

Категорија: ДЕТСКИ ОБУВКИ SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
2.290,00 ден. Не е достапен
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха

   

Детски обувки од компанијата Sprox за девојчиња, погодни за секојдневна и употреба.  Лесно се врзуваат со врвки и патент за да може детето да биде независно и само да си ги облекува.

Споредба на продукти