Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Детски обувки K&K
Детски обувки K&K
НОВ Бесплатна доставка

Детски обувки K&K

Модел: 9233011

Броеви: од 29 до 37

Категорија: ДЕТСКИ ОБУВКИ Производител: K&K SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
2.890,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
На залиха

   

Сиво црни, спортски обувки за момчиња од K&K со гумена заштита на прстите. Изработени од вистинска кожа. Тие се зајакнати во предниот дел кај прстите со гумен заштитник. Петицата е зајакната за стабилност при одење. Ѓонот е зашиен и залепен за дополнителна цврстина. Имаат вграден Flexi step систем за поголема флексибилност во прстите.

Боја Црна
Горен дел      Природна кожа
Постава Природна кожа
Влошка Природна кожа
Ѓон                    Термокаучук
Броеви Должина на влошка /см/
№29 18.5
№30 19.1
№31 19.8
№32 20.4
№33 21.1
№34 21.8
№35 22.5
№36 23.2
№37 23.8
Детски обувки K&K

Детски обувки K&K

2.890,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти