Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Детски обувки K&K
Детски обувки K&K
НОВ Бесплатна доставка

Детски обувки K&K

Модел: 9233022

Броеви: од 27 до 35

Категорија: ДЕТСКИ ОБУВКИ Производител: K&K SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
3.299,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
На залиха

   

Детски полу виоки патики изработени од природна кожа во светло розева и златна боја. Внатрешноста е исто така изработена од вистинска кожа. Имаат засилена пета. Лесно се облекуваат со три велкро лепенки. Нивните ѓонови се флексибилни и имаат систем за чекори Flexi step

Боја Розева
Горен дел      Природна кожа
Постава Природна кожа
Влошка Природна кожа
Ѓон                    Термокаучук
Броеви Должина на влошка, во см.
№27 17.8
№28 18.5
№29 19.1
№30 19.8
№31 20.4
№32 21.1
№33 21.8
№34 22.5
№35 23.2
Детски обувки K&K

Детски обувки K&K

3.299,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти