Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Детски обувки за момче КК
Детски обувки за момче КК
НОВ Бесплатна доставка

Детски обувки за момче КК

Модел: 8233031

Броеви: од 19 до 26

Категорија: ДЕТСКИ ОБУВКИ Производител: K&K SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
2.799,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
На залиха

   

Детски чевли од природна кожа во темно сина боја. Лесно се облекуваат со две велкро лепенки и имаат зајакната пета. Нивните ѓончиња се флексибилни и имаат систем Flexi step.

Боја Темно сина
Горен дел      Природна кожа
Постава Природна кожа
Влошка Природна кожа
Ѓон Термокаучук

Броеви Должина на влошка
№19 12.4
№20 13
№21 13.6
№22 14.3
№23 15
№24 15.6
№25 16
№26 16.6
Детски обувки за момче КК

Детски обувки за момче КК

2.799,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти