Поврзи се со нас:
071 219 955

Детски патики K&K

Детски патики - 9191011
НОВ SALE Препорачан
- 30.00 %

Детски патики K&K

Категорија: ОБУВКИ SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.819,30 ден. На залиха
Стара цена: 2.599,00 ден.
Заштедуваш: 779,70 ден.
Понудата истекува по:
: : :
Нема на залиха

   

Модерни патики во темно сина боја со акцентирани детали и двобоен ѓон.

Моделот е со две велкро-лепенки за брзо и лесно облекување. Тие имаат мека јака и природна поставата за дополнителна удобност. Ѓончето е со систем Flexi Step за удобност при одење.

Броеви Должина на влошка/см/
№27 17.8
№28 18.5
№29 19.1
№30 19.8
№31 20.4
№32 21.1
№33 21.8
№34 22.5
№35 23.2
№36 23.8
№37 24.4
№38 25
№39 25.6
№40 26.3

Детски патики K&K

Детски патики K&K

1.819,30 ден. На залиха
Стара цена: 2.599,00 ден.
Заштедуваш: 779,70 ден.
Нема на залиха
Детски патики K&K
Детски патики K&K
Модерни патики во темно сина боја со акцентирани детали и двобоен ѓон. Моделот е со две велкро-лепенки за брзо и лесно облекување.…
2020-06-25T15:22:05+02:00
2599.00 2599.00 MKD 11
(27) броеви:: 27 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 16340
(28) броеви:: 28 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 16341
(29) броеви:: 29 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 16342
(30) броеви:: 30 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 16343
(31) броеви:: 31 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 16344
(33) броеви:: 33 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 16346
(34) броеви:: 34 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 16347
(35) броеви:: 35 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 16348
(38) броеви:: 38 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 16351
(39) броеви:: 39 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 16352
(40) броеви:: 40 2599.00 MKD ОБУВКИ In Stock 16353
Споредба на продукти