Поврзи се со нас:
071 219 955

Детски патики Kappa
Детски патики Kappa
НОВ SALE Препорачан
- 40.00 %

Детски патики Kappa

Модел:3115F4W-A01 KIDS PATIKE MONSY V KID 

Броеви: од 28 до 34
 

Категорија: ДЕТСКИ ОБУВКИ Производител: Kappa SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.074,00 ден. Не е достапен
Стара цена: 1.790,00 ден.
Заштедуваш: 716,00 ден.
Нема на залиха
Не е достапен

   

3115F4W-A01 KIDS PATIKE MONSY V KID 

Детска патика од Kappa. Моделот е направен од комбинација на текстилни ткаенини и синтетичка кожа.
Имаат мек ѓон и истиот обезбедува удобност,ѓонот не остава траги на подот или на други површини како црно \ бели траги.Препорачани за спортски активности.

US EU cm UK
9 25 15.7 8
9.5 26 16.3 8.5
10 27 17 9
11 28 17.7 10
12 29 18.3 11
13 30 19 12
13.5 31 19.7 12.5
1 32 20.3 13
2 33 21 1
3 34 21.7 2
3.5 35 22.3 2.5
4.5 36 22.5 3.5
4 37 23 3
5 38 23.7 4
6 39 24.3 5
7 40 25 5.5
7.5 41 25.7 6
Детски патики Kappa

Детски патики Kappa

1.074,00 ден. Не е достапен
Стара цена: 1.790,00 ден.
Заштедуваш: 716,00 ден.
Не е достапен
Нема на залиха
Детски патики Kappa
Детски патики Kappa
3115F4W-A01 KIDS PATIKE MONSY V KID  Детска патика од Kappa. Моделот е направен од комбинација на текстилни ткаенини и синтетичка кожа.Имаат мек ѓон и исти

Kappa

2021-04-28T14:42:22+02:00
1790.00 1790.00 MKD 6
(28) броеви:: 28 1790.00 MKD ДЕТСКИ ОБУВКИ Out Of Stock 2000008370
(29) броеви:: 29 1790.00 MKD ДЕТСКИ ОБУВКИ Out Of Stock 2000008371
(30) броеви:: 30 1790.00 MKD ДЕТСКИ ОБУВКИ Out Of Stock 2000008372
(32) броеви:: 32 1790.00 MKD ДЕТСКИ ОБУВКИ Out Of Stock 2000008373
(34) броеви:: 34 1790.00 MKD ДЕТСКИ ОБУВКИ In Stock 2000008374
(35) броеви:: 35 1790.00 MKD ДЕТСКИ ОБУВКИ Out Of Stock 2000008375
Споредба на продукти