Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Детски патики Reebok
Детски патики Reebok
Препорачан

Детски патики Reebok

Модел: GW1222 REEBOK XT SPRINTER 2.0 ALT

Броеви: од 21 до 26

Категорија: ДЕТСКИ ПАТИКИ Производител: REEBOK SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.890,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
На залиха

   

GW1222 REEBOK XT SPRINTER 2.0 ALT

Детска патика од  Reebok. Моделот е направен од комбинација на текстилни ткаенини и синтетичка кожа.
Имаат мек ѓон и истиот обезбедува удобност,ѓонот не остава траги на подот или на други површини како црно \ бели траги.Препорачани за спортски активности.

Детски патики Reebok

Детски патики Reebok

1.890,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти