Поврзи се со нас:
071 219 955

Детски пижами за момчиња
Детски пижами за момчиња
НОВ SALE Препорачан
- 30.00 %

Детски пижами за момчиња

Модел: 2211BK39002

Боја: Сина

Категорија: Момчиња од 4-12 години Производител: Pancho SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
909,30 ден. На залиха
Стара цена: 1.299,00 ден.
Заштедуваш: 389,70 ден.
Нема на залиха
На залиха

   

Детски пижами изработени од : 100% органски памук 

Сезона / Лето

Дводелни пижами за момчиња, горен и долен дел, нежен и мек материјал, со принтани украсни детали

Детски пижами за момчиња

Детски пижами за момчиња

909,30 ден. На залиха
Стара цена: 1.299,00 ден.
Заштедуваш: 389,70 ден.
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти