Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Детски сандали

Детски сандали

Модел: 11672-20729 Rider Free papete 

Броеви: од 30 до 38

Категорија: ДЕТСКИ САНДАЛИ Производител: Rider SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.690,00 ден. Не е достапен
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
Не е достапен

   

Детски гумени сандали од бразилскиот бренд Rider.

Соодветни за плажа и секојдневна употреба. Исклучително лесни, комфорни и со модерен дизајн. Изработени по современа технологија со иновативна формула. Овој материјал не ја задржува водата со часови и создава поголема удобност при одење. Материјалот се рециклира 100%.

Броеви Должина на влошка /см/
№ 30 19.2
№ 31 19.6
№ 32 20.2
№ 33 20.8
№ 34/35 21.8
№ 36 22.7
№ 37 23.4
№ 38 24
Детски сандали

Детски сандали

1.690,00 ден. Не е достапен
Стара цена:
Заштедуваш:
Не е достапен
Нема на залиха
Споредба на продукти