Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Детски сандали

Детски сандали

Модел: Male 098 Светло сина

Броеви: од 28 до 35

Категорија: ДЕТСКИ САНДАЛИ Производител: K&K SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.190,00 ден. Не е достапен
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
Не е достапен

   

Боја Светло сина
Горен дел     EVA пена
Постава EVA пена
Влошка EVA пена
Ѓонче EVA пена

Погодни за во бања, плажа, базен. Исклучително лесни и удобни. Тие не се лизгаат и брзо се сушат кога се влажни

Детски сандали

Детски сандали

1.190,00 ден. Не е достапен
Стара цена:
Заштедуваш:
Не е достапен
Нема на залиха
Споредба на продукти