Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Детски сандали
Детски сандали
Препорачан

Детски сандали

Модел: 83070-25127 Rider Basic sandal V Detsko

Броеви: од 19/20 до 28/29

Категорија: ДЕТСКИ САНДАЛИ Производител: Rider SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.590,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
На залиха

   

Детски гумени сандали од бразилскиот бренд Rider.

Соодветни за плажа и секојдневна употреба. Исклучително лесни, комфорни и со модерен дизајн. Изработени по современа технологија со иновативна формула. Овој материјал не ја задржува водата со часови и создава поголема удобност при одење. Материјалот се рециклира 100%.

Детски сандали

Детски сандали

1.590,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти