Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Детски сандали K&K

Детски сандали K&K

Модел: 3087c01

Броеви: од 21 до 36

Категорија: ДЕТСКИ САНДАЛИ Производител: Billowy SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.899,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
На залиха

   

Боја Сина
Горен дел       Еко кожа
Постава Текстил
Влошки Природна кожа
Ѓон Плутено
Броеви          Должина на влошка /см/
№19 12.2
№20 13
№21 13.5
№22 14.2
№23 15
№24 15.5
№25 16
№26 16.5
№27 17.5
№28 18
№29 18.5
№30 19
№31 19.3
№32 20
№33 20.5
№34 21
№35 21.5
№36 22
Детски сандали K&K

Детски сандали K&K

1.899,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти