Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Детски сандали Rider

Детски сандали Rider

Модел: 11669-23454

Броеви: од 21 до 29

Категорија: ДЕТСКИ САНДАЛИ Производител: Rider SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.490,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
На залиха

   

Детски гумени сандали од бразилскиот бренд Grendene.

Соодветни за плажа и секојдневна употреба. Исклучително лесни, комфорни и со модерен дизајн. Изработени по современа технологија со иновативна формула. Овој материјал не ја задржува водата со часови и создава поголема удобност при одење. Материјалот се рециклира 100%.

Броеви Должина на влошка /см/
№ 19.20 12.6
№ 21 13.1
№ 22/23 14
№ 24 15
№ 25/26 15.9
№ 27 16.9
№ 28/29 17.8
Детски сандали Rider

Детски сандали Rider

1.490,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти