Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Детски сини кожни патики КК
Детски сини кожни патики КК
НОВ Бесплатна доставка

Детски сини кожни патики КК

Модел: 8233061

Броеви: од 20 до 26

Категорија: ДЕТСКИ ОБУВКИ Производител: K&K SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
2.699,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
На залиха

   

Детски патики од природна кожа во тегет боја. Имаат засилена пета и гумиран протектор во делот кај прстите. Лесно се облекуваат со две велкро лепенки. Нивните ѓончиња се флексибилни и имаат систем за чекори Flexi step.

Боја Тегет
Горен дел      Природна кожа
Постава Природна кожа
Влошка Природна кожа
Ѓон Термокаучук
Броеви Должина на влошка/см/
№20 13.3
№21 13.9
№22 14.6
№23 15.3
№24 16
№25 16.4
№26 17.1
Детски сини кожни патики КК

Детски сини кожни патики КК

2.699,00 ден. На залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти