Поврзи се со нас:
071 219 955

Детски термо чизми

Детски термо чизми - 381002
SALE Препорачан
- 300,00 ден.

Детски термо чизми

Модел: 381002

Броеви: од 22 до 36

Категорија: ГУМЕНИ ЧИЗМИ SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
999,00 ден. На залиха
Стара цена: 1.299,00 ден.
Заштедуваш: 300,00 ден.
Нема на залиха

   

Детски термо чизми Termix во циклама боја со актуелен дизајн направени од мека пена EVA. Исклучително лесни со тежина 350-400 грама на еден пар, удобни и со подвижен термо чорап. Благодарение на воздушните микро меурчиња во EVA материјалот, тие се отпорни, флексибилни и топли до -30 ° C степени. Пена EVA која се користи во изработката е сигурен термички изолатор и обезбедува изолација од надворешни услови, дури и при температури до -30°C степени.

Броеви Должина на влошка
№22/23 14,9см.
№24/25 16,9см.
№26/27 18,1см.
№28/29 19,4см.
№30/31 20,7см.
№32/33 22см.
№34/35 23,3см.
№36/37 24см.
Детски термо чизми

Детски термо чизми

999,00 ден. На залиха
Стара цена: 1.299,00 ден.
Заштедуваш: 300,00 ден.
Нема на залиха
Детски термо чизми
Детски термо чизми
Детски термо чизми Termix во циклама боја со актуелен дизајн направени од мека пена EVA. Исклучително лесни со тежина 350-400 грама…
2020-06-25T17:45:06+02:00
1299.00 1299.00 MKD 8
(22) броеви:: 22 1299.00 MKD ГУМЕНИ ЧИЗМИ Out Of Stock 5000000413
(24) броеви:: 24 1299.00 MKD ГУМЕНИ ЧИЗМИ Out Of Stock 5000000414
(26) броеви:: 26 1299.00 MKD ГУМЕНИ ЧИЗМИ Out Of Stock 5000000415
(28) броеви:: 28 1299.00 MKD ГУМЕНИ ЧИЗМИ Out Of Stock 5000000416
(30) броеви:: 30 1299.00 MKD ГУМЕНИ ЧИЗМИ In Stock 5000000417
(32) броеви:: 32 1299.00 MKD ГУМЕНИ ЧИЗМИ In Stock 5000000418
(34) броеви:: 34 1299.00 MKD ГУМЕНИ ЧИЗМИ In Stock 5000000419
(36) броеви:: 36 1299.00 MKD ГУМЕНИ ЧИЗМИ In Stock 5000000420
Споредба на продукти