Поврзи се со нас:
071 219 955

Топлинки K&K

Детски топлинки - 1635162
SALE Препорачан
- 295,00 ден.
Топлинки K&K

Модел: 1635162

Броеви: 33

Категорија: ТОПЛИНКИ SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
495,00 ден. На залиха
Стара цена: 790,00 ден.
Заштедуваш: 295,00 ден.
Нема на залиха

   

Атрактивни текстилни обувки за девојки, изработени од памучна ткаенина, која ја апсорбира влагата од ногата. Ѓонот е подигнат во предниот и задниот дел за повеќе безбедност, дишење , не се лизга . Мек,флексибилен, без да остава траги врз подни облоги. Прицврстување со лепенка за брзо облекување и повеќе стабилност. Елегантен дизајн во сива розова со ефектен принт тип "решетка".

Броеви: Должина на влошки /см/
№26 16
№27 16.5
№28 17.5
№29 18
№30 18.5
№31 19.5
№32 20
№33 20.5
Топлинки K&K

Топлинки K&K

495,00 ден. На залиха
Стара цена: 790,00 ден.
Заштедуваш: 295,00 ден.
Нема на залиха
Топлинки K&K
Топлинки K&K
Атрактивни текстилни обувки за девојки, изработени од памучна ткаенина, која ја апсорбира влагата од ногата. Ѓонот е подигнат во предниот…
2020-06-25T17:40:50+02:00
790.00 790.00 MKD 1
(33) броеви:: 33 790.00 MKD ТОПЛИНКИ In Stock 4000000205
Споредба на продукти