Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Детски тренерки
Детски тренерки
SALE Препорачан
- 50.00%

Детски тренерки

Модел: 2221GB01012

Боја: Сива

Категорија: Девојчиња од 0-3 години Производител: Pancho SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
549,50 ден. На залиха
Стара цена: 1.099,00 ден.
Заштедуваш: 549,50 ден.
Нема на залиха
На залиха

   

Детски тренерки за девојчиња од 0 до 3 години изработени од 80% памук 20% полиестер

Детски тренерки

Детски тренерки

549,50 ден. На залиха
Стара цена: 1.099,00 ден.
Заштедуваш: 549,50 ден.
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти