Поврзи се со нас:
071 219 955

Гумени чизми Igor

Гумени чизми - W10100-017
НОВ Препорачан

Гумени чизми Igor

Модел: W10100-017

Броеви: од 20 до 30

Категорија: ГУМЕНИ ЧИЗМИ SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.598,99 ден. Не е достапен
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха

   

Гумени чизми со висок квалитет изработени од шпанската марка Игор. Секој пар е направен од два заштитни слоја.

Чизмите се дизајнирани и тестирани за издржливост на:

     Влага
     Дожд
     Обилно дождливо време.

Секој пар чизми од внатре има текстилен антибактериски слој и отстранлива мека влошка.

Броеви Должина на влошка /см/
№20 12
№21 12.7
№22 13.5
№23 14
№24 14.5
№25 15.3
№26 16
№27 16.8
№28 17.3
№29 18
№30 18.5
Гумени чизми Igor

Гумени чизми Igor

1.598,99 ден. Не е достапен
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
Гумени чизми Igor
Гумени чизми Igor
Гумени чизми со висок квалитет изработени од шпанската марка Игор. Секој пар е направен од два заштитни слоја.Чизмите се дизајнирани…
2020-06-25T15:54:28+02:00
1598.99 1599.00 MKD 4
(20) броеви:: 20 1598.99 MKD ГУМЕНИ ЧИЗМИ Out Of Stock 5000000774
(25) броеви:: 25 1599.00 MKD ГУМЕНИ ЧИЗМИ Out Of Stock 5000000779
(29) броеви:: 29 1598.99 MKD ГУМЕНИ ЧИЗМИ Out Of Stock 5000000783
(30) броеви:: 30 1598.99 MKD ГУМЕНИ ЧИЗМИ In Stock 5000000784
Споредба на продукти