Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Маица за девојчиња
Маица за девојчиња
SALE Препорачан
- 50.00%

Маица за девојчиња

Модел: 2211GK15013

Боја: Мастило

Категорија: Девојчиња од 4-12 години Производител: Pancho SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
449,50 ден. На залиха
Стара цена: 899,00 ден.
Заштедуваш: 449,50 ден.
Нема на залиха
На залиха

   

Детска маица за девојчиња изработена од : 92% памук 8% еластин

Сезона / Лето

Модерен дизајн, без ракави со принтани украсни детали, со модерни прерамки.

Маица за девојчиња

Маица за девојчиња

449,50 ден. На залиха
Стара цена: 899,00 ден.
Заштедуваш: 449,50 ден.
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти