Поврзи се со нас:
071 219 955

Маица за девојчиња
Маица за девојчиња
НОВ SALE Препорачан
- 30.00 %

Маица за девојчиња

Модел: 2211GB05030

Боја: Бела

Категорија: Девојчиња од 0-3 години Производител: Pancho SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
629,30 ден. Не е достапен
Стара цена: 899,00 ден.
Заштедуваш: 269,70 ден.
Нема на залиха
Не е достапен

   

Детска маица за девојчиња изработена од : 100% памук 

Сезона / Лето

Модерен дизајн, на кратки ракави со везени украсни детали.

Маица за девојчиња

Маица за девојчиња

629,30 ден. Не е достапен
Стара цена: 899,00 ден.
Заштедуваш: 269,70 ден.
Не е достапен
Нема на залиха
Споредба на продукти