Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Панталони за момчиња
Панталони за момчиња
SALE Препорачан
- 50.00%

Панталони за момчиња

Модел: 2221BB04025

Боја: Сина

Категорија: Момчиња од 0-3 години Производител: Pancho SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
749,50 ден. Не е достапен
Стара цена: 1.499,00 ден.
Заштедуваш: 749,50 ден.
Нема на залиха
Не е достапен

   

Детски панталони за момчиња од 0 до 3 години, изработени од : 98% памук 2% еластин

Модерен изглед на детска панталона во стил на фармерки

Панталони за момчиња

Панталони за момчиња

749,50 ден. Не е достапен
Стара цена: 1.499,00 ден.
Заштедуваш: 749,50 ден.
Не е достапен
Нема на залиха
Споредба на продукти