Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Сет подмаици за девојчиња
Сет подмаици за девојчиња
SALE Препорачан
- 50.00%

Сет подмаици за девојчиња

Модел: 9935816196

Боја: Бела 

Категорија: Девојчиња од 4-12 години Производител: Pancho SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
449,50 ден. На залиха
Стара цена: 899,00 ден.
Заштедуваш: 449,50 ден.
Нема на залиха
На залиха

   

Сет од 3 подмаици за девојчиња изработени од : 95% органски памук и 5% еластин

Сет подмаици за девојчиња

Сет подмаици за девојчиња

449,50 ден. На залиха
Стара цена: 899,00 ден.
Заштедуваш: 449,50 ден.
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти