Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Сет подмаици за момчиња
Сет подмаици за момчиња
SALE Препорачан
- 50.00%

Сет подмаици за момчиња

Модел: 9935815196

Боја: Бела, Сива

Категорија: Долна облека Производител: Pancho SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
449,50 ден. На залиха
Стара цена: 899,00 ден.
Заштедуваш: 449,50 ден.
Нема на залиха
На залиха

   

Сет од 2 подмаици на кратки ракави за момчиња изработени од : 100% органски памук 

Сет подмаици за момчиња

Сет подмаици за момчиња

449,50 ден. На залиха
Стара цена: 899,00 ден.
Заштедуваш: 449,50 ден.
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти