Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Сет за новороденче
Сет за новороденче
SALE Препорачан
- 50.00%

Сет за новороденче

Модел: 2211BN30004

Боја: Сина

Категорија: Момчиња од 0-3 години Производител: Pancho SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
649,50 ден. Не е достапен
Стара цена: 1.299,00 ден.
Заштедуваш: 649,50 ден.
Нема на залиха
Не е достапен

   

Сет од две парчиња за новороденче за момчиња изработен од : 100% органски памук

Горен и долен дел, во бело сина боја, модерен изглед со принтани детали од диносаури во жолта и сина боја.

Сет за новороденче

Сет за новороденче

649,50 ден. Не е достапен
Стара цена: 1.299,00 ден.
Заштедуваш: 649,50 ден.
Не е достапен
Нема на залиха
Споредба на продукти