Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Сет за новороденче
Сет за новороденче
SALE Препорачан
- 50.00%

Сет за новороденче

Модел: 2121UN20007

Боја: Бела

Категорија: Момчиња од 0-3 години Производител: Pancho SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
699,50 ден. Не е достапен
Стара цена: 1.399,00 ден.
Заштедуваш: 699,50 ден.
Нема на залиха
Не е достапен

   

Сет од три парчиња за новороденче за момчиња изработен од : 100% органски памук

Горен и долен дел, во бело жолта боја, модерен изглед со принтани детали.

Сет за новороденче

Сет за новороденче

699,50 ден. Не е достапен
Стара цена: 1.399,00 ден.
Заштедуваш: 699,50 ден.
Не е достапен
Нема на залиха
Споредба на продукти