Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Сет за новороденче
Сет за новороденче
SALE Препорачан
- 50.00%

Сет за новороденче

Модел: 2211GN20009

Боја: Виолетова

Категорија: Девојчиња од 0-3 години Производител: Pancho SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
649,50 ден. На залиха
Стара цена: 1.299,00 ден.
Заштедуваш: 649,50 ден.
Нема на залиха
На залиха

   

Сет од 2 парчиња за новороденче, девојчиња, изработено од : 100% органски памук 

Долен дел и горен дел. 

Сет за новороденче

Сет за новороденче

649,50 ден. На залиха
Стара цена: 1.299,00 ден.
Заштедуваш: 649,50 ден.
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти