Поврзи се со нас:
071 219 955

Спортска маица за девојчиња
Спортска маица за девојчиња
НОВ SALE Препорачан
- 30.00 %

Спортска маица за девојчиња

Модел: 2211GB15002

Боја: Жолта

Категорија: Девојчиња од 0-3 години Производител: Pancho SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
489,30 ден. На залиха
Стара цена: 699,00 ден.
Заштедуваш: 209,70 ден.
Нема на залиха
На залиха

   

Детска маица изработена од : 92% памук 8% еластин

Сезона / Лето

Модерен дизајн, на кратки ракави со принтани украсни детали

Спортска маица за девојчиња

Спортска маица за девојчиња

489,30 ден. На залиха
Стара цена: 699,00 ден.
Заштедуваш: 209,70 ден.
На залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти