Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Спортски детски сандали
Спортски детски сандали
НОВ Препорачан

Спортски детски сандали

Модел: 222031

Броеви: од 21 до 31

Категорија: ДЕТСКИ САНДАЛИ Производител: K&K SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.490,00 ден. Не е достапен
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
Не е достапен

   

Детски сандали од водоотпорен текстил. Гумен преден дел кој ги штити прстите од повреди. Лесно се облекуваат и соблекуваат, со лепенка. Брзо се сушат кога се влажни.

Броеви     Должина на влошка /см/
№21 13
№22 13.7
№23 14.3
№24 15.3
№25 16
№26 16.5
№27 17.2
№28 18
№29 18.5
№30 19.3
№31 20
Спортски детски сандали

Спортски детски сандали

1.490,00 ден. Не е достапен
Стара цена:
Заштедуваш:
Не е достапен
Нема на залиха
Споредба на продукти